please wait, site is loading

OFERTA

Kompleksowo i profesjonalnie zajmuję się fotografią kulinarną, eventową, reklamową (m.in. packshot’ami), zdjęciami wnętrz restauracji, biur, szkół, zdjęciami na imprezach klubowych i plenerowych prywatnych i firmowych.


W ofercie Miśko Collective znajdą też Państwo usługi graficzne i webmasterskie – we współpracy z MPBelter tworzymy strony www (więcej w zakładce Projektowanie stron www) oraz obsługę stron www i prowadzenie Fanpage na portalach społecznościowych.


Czasem trudno znaleźć odpowiednie słowa, by opowiedzieć o swoim biznesie, polecam także tworzenie tekstów – chętnie napiszę teksty reklamowe nie tylko na strony www, ale także chwytliwe hasła reklamowe na banery, ulotki. Wystarczy, że mi o sobie opowiesz lub pokażesz mi swoje miejsce. Więcej w zakładce Projektowanie stron www.

FOTOGRAFIA ŻYWNOŚCI

 

Fotografia Kulinarna

Zdjęcie żywności, jedzenia, zdjęcie dania z menu Restauracji czy zdjęcie reklamowe do katalogu – nie ma problemu. Dysponuję nie tylko profesjonalnym sprzętem, dobrym okiem czy doświadczeniem gastronomicznym i fotograficznym. Proponuję także stylizację potraw. Kompleksowo zajmuję się fotografią kulinarną, od zaplanowania sesji i wszystkie jej etapy, przez stylizację, zdjęcia w studio, czy w lokalu, po postprodukcję packshot’ów do katalogów oraz zdjęć na stronę internetową.

 

Ważne, by to, co pysznie wygląda na talerzu równie pięknie oddać na fotografii. Tak, by od samego spojrzenia Państwa potencjalny Klient robił się głodny i ciekawy.

FOTOGRAFIA EVENTOWA

 

Fotografia Eventowa

Jeśli poszukują Państwo fotografa na imprezę w Warszawie i nie tylko, zapraszam do skorzystania z moich usług. Oferuję zdjęcia na imprezach klubowych i plenerowych, reportaże z imprez prywatnych i firmowych, zdjęcia na konferencjach. W trakcie imprez wydarzenia toczą się szybko, dobrze zatrzymać wyjątkowe momenty na fotografii. Profesjonalny fotograf na imprezie bez problemu uwieczni Wasze wspomnienia. Dobrze będzie potem do nich wrócić i znów się uśmiechnąć. Jestem zawsze elegancki, dbam o strój odpowiedni do okazji. Cechuje mnie szybkość działania, profesjonalizm i wyczucie, przy zachowaniu dyskrecji i poszanowaniu prywatności Państwa i Waszych Gości.

ZDJĘCIA WNĘTRZ


Zdjęcia Wnętrz

Nieważne czy potrzebują Państwo zareklamować restaurację, studio kosmetyczne, piękną nieruchomość, czy fabrykę – proponuję doskonałe zdjęcia wnętrz w Warszawie i okolicach, które oddadzą nie tylko estetykę miejsca, ale też jego charakter i funkcjonalność. Podczas mojej wizyty ustalimy Państwa oczekiwania i wspólnie sprawimy, by Wasze miejsce było na fotografii równie piękne jak w rzeczywistości i Waszych oczach. Profesjonalne zdjęcia wnętrz są wizytówką i wspaniałą reklamą. Stanowią pierwsze zaproszenie wysłane Klientowi, na przykład poprzez stronę internetową, ulotkę czy plakat. Oferuję nie tylko doświadczenie fotograficzne w wykonywaniu zdjęć wnętrz, ale także pomysły na stylizację czy korzystne oświetlenie lokalu. Więcej w zakładce projektowanie strony www.

PORTRET


Portret

Portrety prywatne, biznesowe, personelu. Jeśli potrzebujesz przedstawić swoich pracowników na stronie www, potrzebujesz portretu do portfolio lub po prostu chciałbyś podarować komuś swoje zdjęcia zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

 

GRAFIKA WWW

 

Oprawa graficzna WWW

Strony internetowe wymagają specjalnego podejścia jeśli chodzi o kwestię oprawy graficznej. Fotografia na potrzeby stron www rządzi się własnymi prawami. Slidery o panoramicznych rozmiarach, pokazy slajdów, galerie z różnymi proporcjami długości boków, zdjęcia w tle, banery reklamowe z naniesionymi tekstami, wymuszają  na fotografie specjalne podejścia do tego typu zadania. Idealny kadr zapisany w korpusie aparatu nie zawsze wygląda idealnie na wąskim pasku pokazu slajdów. Kompleksowo zajmiemy się kwestią wizualną i estetyczną Twojej strony internetowej. Oferujemy pełną postprodukcję wykonanych fotografii, montaże fotograficzne, szparowanie oraz zmiany formatu. Więcej w zakładce Projektowanie stron www.

USŁUGI WEBMASTERSKIE I GRAFICZNE

 

Ofertę fotograficzną uzupełniliśmy także o grafikę i projektowanie stron internetowych. Współpracując z firmą MP Belter stworzyliśmy ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertę usług graficznych i tworzenia stron www. Nie tylko projektujemy strony, ale proponujemy kompleksową usługę fotograficzną, graficzną i tekstową. Tworzymy rozbudowane strony internetowe oparte na systemie zarządzania treścią CMS. Tworzymy internetowe katalogi produktowe, sklepy, strony prywatne i firmowe na oryginalnych szablonach modyfikowanych zgodnie z wizją i życzeniem Klienta.

MONTAŻE FILMOWE

 

Tworzymy krótkie formy filmowe na potrzeby osób prywatnych, firm, instytucji. Krótki teledysk prezentujący działania Twojej firmy, dokumentujący wydarzenie rodzinne, spotkanie okolicznościowe, pokazujący istotę prowadzonej przez Ciebie działalności, to doskonały materiał promocyjny. Zapraszam na nasz kanał YOUTUBE, na którym znajdziecie kilka naszych realizacji. YOUTUBE MIŚKO COLLECTIVE

CENNIK


Ceny ustalane są indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.