please wait, site is loading

O MNIE

Fotograf – Warszawa. Zdjęcia wnętrz i fotograf żywności


Mógłbym powiedzieć jak wielu, że pasja narodziła się w dzieciństwie, że od zawsze kochałem zdjęcia, stare albumy, aparaty i chwile utrwalone na kliszy. Ważne jest jednak to, że pasję wzmocniłem pracą, nauką i marzeniem.

Studiowałem fotografię na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej. W tym czasie ze względów czysto praktycznych i zarobkowych związałem się ze światem warszawskiej gastronomii. Jedzenie, jego smak i estetyka podania stały się bliskie mojemu sercu i oku w obiektywie. Współpracowaliśmy w zakresie fotografii kulinarnej z Atelier Amaro, Akademią Gastronomiczną w Polsce, restauracją Plater, Amber Room, UBER eats, Farutex, Sodexo, Food Service oraz wieloma innymi restauracjami, firmami i instytucjami. Polecam się również jako fotograf na imprezy, konferencje i wydarzenia medialne.


Znając życie restauracji od kuchni, wiem jak wizualnie ją zareklamować. Zajmuję się nie tylko fotografią kulinarną, ale także fotografią wnętrz i reklamową. 
podpis