please wait, site is loading

OFERTA

Kompleksowo i profesjonalnie zajmuję się fotografią kulinarną, eventową, reklamową, zdjęciami wnętrz restauracji, biur, szkół, zdjęciami na imprezach klubowych i plenerowych, prywatnych i firmowych.

FOTOGRAFIA ŻYWNOŚCI

Fotografia Kulinarna

Zdjęcie żywności, jedzenia, zdjęcie dania z menu Restauracji czy zdjęcie reklamowe do katalogu – nie ma problemu. Dysponuję nie tylko profesjonalnym sprzętem, dobrym okiem czy doświadczeniem gastronomicznym i fotograficznym. Proponuję także stylizację potraw. Kompleksowo zajmuję się fotografią kulinarną, od zaplanowania sesji i wszystkie jej etapy, przez stylizację, zdjęcia w studio, czy w lokalu, po postprodukcję packshot’ów do katalogów oraz zdjęć na stronę internetową.

 

Ważne, by to, co pysznie wygląda na talerzu równie pięknie oddać na fotografii. Tak, by od samego spojrzenia Państwa potencjalny Klient robił się głodny i ciekawy.

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Fotografia Eventowa

Jeśli poszukują Państwo fotografa na imprezę w Warszawie i nie tylko, zapraszam do skorzystania z moich usług. Oferuję zdjęcia na imprezach klubowych i plenerowych, reportaże z imprez prywatnych i firmowych, zdjęcia na konferencjach. W trakcie imprez wydarzenia toczą się szybko, dobrze zatrzymać wyjątkowe momenty na fotografii. Profesjonalny fotograf na imprezie bez problemu uwieczni Wasze wspomnienia. Dobrze będzie potem do nich wrócić i znów się uśmiechnąć. Jestem zawsze elegancki, dbam o strój odpowiedni do okazji. Cechuje mnie szybkość działania, profesjonalizm i wyczucie, przy zachowaniu dyskrecji i poszanowaniu prywatności Państwa i Waszych Gości.

ZDJĘCIA WNĘTRZ

Zdjęcia Wnętrz

Nieważne czy potrzebują Państwo zareklamować restaurację, studio kosmetyczne, piękną nieruchomość, czy fabrykę – proponuję doskonałe zdjęcia wnętrz w Warszawie i okolicach, które oddadzą nie tylko estetykę miejsca, ale też jego charakter i funkcjonalność. Podczas mojej wizyty ustalimy Państwa oczekiwania i wspólnie sprawimy, by Wasze miejsce było na fotografii równie piękne jak w rzeczywistości i Waszych oczach. Profesjonalne zdjęcia wnętrz są wizytówką i wspaniałą reklamą. Stanowią pierwsze zaproszenie wysłane Klientowi, na przykład poprzez stronę internetową, ulotkę czy plakat. Oferuję nie tylko doświadczenie fotograficzne w wykonywaniu zdjęć wnętrz, ale także pomysły na stylizację czy korzystne oświetlenie lokalu.

PORTRET


Portret

Portrety prywatne, biznesowe, personelu. Jeśli potrzebujesz przedstawić swoich pracowników na stronie www, potrzebujesz portretu do portfolio lub po prostu chciałbyś podarować komuś swoje zdjęcia zapraszamy do kontaktu. Zdjęcia możemy wykonać w wielu elastycznych opcjach, zależnie od pomysłu, budżetu i posiadanego czasu. Sesje wykonujemy u Klienta lub w studio. Bez problemu zorganizujemy profesjonalny makijaż. Dopasujemy godziny zdjęć do Twojego trybu pracy i dostępności Twoich pracowników. Fotografie można na bierząco przeglądać na urządzeniu elektronicznym, co ułatwia wybranie odpowiedniego ujęcia przez fotografowaną osobę.

MONTAŻE FILMOWE

Tworzymy krótkie formy filmowe na potrzeby osób prywatnych, firm, instytucji. Krótki teledysk prezentujący działania Twojej firmy, dokumentujący wydarzenie rodzinne, spotkanie okolicznościowe, pokazujący istotę prowadzonej przez Ciebie działalności, to doskonały materiał promocyjny. Zapraszam na nasz kanał YOUTUBE, na którym znajdziecie kilka naszych realizacji. YOUTUBE MIŚKO COLLECTIVE

CENNIK


Ceny ustalane są indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.
kontakt@danielmisko.pl
tel.: 669 578 511